تک وب

تظاهرات علیه فساد مالی نتانیاهو در تل آویو - سایت خبری تحلیلی ...

10 دسامبر 2017 ... منابع خبری شامگاه شنبه گزارش دادند، ده ها هزار نفر در اعتراض به فساد مالی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تل آویو تظاهرات کردند. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری العرب الیوم، تظاهرات کنندگان در اعتراض به قوانینی که مانع از تحقیقات پلیس رژیم صهیونیستی درباره فساد اقتصادی بنیامین ...

تظاهرات علیه نتانیاهو در تل آویو - Pars Today

10 دسامبر 2017 ... هزاران نفر از ساکنان فلسطین‌اشغالی شنبه شب در تل آویو علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به علت اتهامات مربوط به سوءاستفاده از مقام خود با... ... تظاهرات برای برکناری نتانیاهو و تسریع در روند تحقیقات فساد وی، از چندین ماه پیش در تل‌آویو و دیگر مناطق اشغالی آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

جهان نيوز - تظاهرات علیه فساد مالی نتانیاهو در تل آویو

10 دسامبر 2017 ... منابع خبری شامگاه شنبه گزارش دادند، ده ها هزار نفر در اعتراض به فساد مالی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تل آویو تظاهرات کردند.

تظاهرات علیه نتانیاهو در تل آویو - Pars Today

7 ژانويه 2018 ... به گزارش پارس تودی، هزاران نفر شنبه شب در اعتراض به فساد اقتصادی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تل آویو به خیابان ها آمده و با سردادن شعارهایی، ... روزنامه های صهیونیستی پس از تکمیل تحقیقات پرونده فساد مالی بنیامین نتانیاهو پیش بینی کردند که زندان یا خانه نشینی در انتظار او است.

تظاهرات علیه نتانیاهو و فساد دولتی در تل‌آویو - دنیای اقتصاد

3 دسامبر 2017 ... ايسنا : ده‌ها هزار تن در اعتراض به فساد گسترده در دولت اسرائیل در خیابان‌های تل‌آویو دست به راهپیمایی زدند. تایمز آو اسرائیل گزارش داد، این تظاهرات در بحبوحه تلاش‌های دولت برای اجرای لایحه پیشنهادی در ممنوعیت انتشار اطلاعات درباره پرونده‌های فساد دولت برگزار شد که منتقدان می‌گویند این لایحه برای حمایت از بنیامین ...

تظاهرات در تل‌آویو علیه فساد مالی نتانیاهو - خبرگزاری میزان

4 فوریه 2018 ... صدها نفر از ساکنان «تل‌آویو» در نهمین هفته پیاپی با حضور در خیابان‌ها علیه فساد مالی کابینه «بنیامین نتانیاهو» تظاهرات کردند.

تظاهرات در تل آویو علیه فساد نتانیاهو - شبکه الکوثر

20 ژانويه 2018 ... بیروت- الکوثر: تل آویو شب گذشته نیز صحنه تظاهرات هزاران اسرائیلی علیه فساد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی بود. ... و دولت او در شهر تل آویو تظاهرات کردند. دامنه این تظاهرات تا مقابل منزل «کوبی مایمون» میلیاردر صهیونیست که به همدستی با نتانیاهو در یک پرونده فساد مالی متهم است، کشیده شد.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: تک وب

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com

بستن