تک وب

نقش جمال در سریال پس از باران

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۰:۵۴
نقش جمال در سریال پس از باران
1 روز پیش ... مرجان محتشم بازیگری که با نقش خانم کوچیک در سریال پس از باران به چهره ای فراموش نشدنی تبدیل شد این روزها کجاست و چه میکند؟!
10 دسامبر 2017 ... بازیگران سریال پس از باران ، داستان سریال پس از باران ،زمان پخش سریال پس از باران ، عکس بازیگران سریال پس از باران پس از باران مجموعه‌ای ... الماسی، بهزاد فراهانی، ثریا قاسمی، صبا کمالی، رحیم نوروزی، امیر آتشانی، جمیله شیخی و کیومرث ملک مطیعی به عنوان بازیگر در این مجموعهٔ تلویزیونی ایفای نقش کردند.
پس از باران (۱۳۷۹). زوجی، در راه سفر به گیلان و در اثر یک سانحه رانندگی جان می‌بازند. فرزندان آنان که به اتفاقی بودن مرگ والدین خود مشکوک‌اند، با مرور دفتر خاطرات مادربزرگشان شهربانو، از سرگذشت او آگاهی یافته و اطلاعات بیشتری از گذشته خانواده‌شان به‌دست می‌آورند‌... ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ بیشتر... نظرات شما. Download. Play. Play Pause
12 آوريل 2011 ... او پس از باران رو در 37 قسمت ساخت و در سال 79 از شبکه 3 پخش کرد،در گیلان فیلمبرداری شد و داستان ارباب و رعیت را در دوران رضاشاه نمایش داد. ... الماسی، بهزاد فراهانی، ثریا قاسمی، صبا کمالی، رحیم نوروزی، امیر آتشانی، جمیله شیخی هستند و بهترین بازی رو در این مجموعه به نظر من جهانگیر الماسی در نقش فرخ داشت.
اسامی بازیگران زن و مرد سریال پس از باران با نقش شان. محمود پاک نیت: در نقش خان ( ارباب) کتایون ریاحی:خانم بس مرجان محتشم:شهربانو صبا کمالی:مرضیه. رحیم نوروزی:جوانی فرخ شهاب حسینی:علی حامد کلاهداری:مسعود جهانگیر الماسی:پیری فرخ. مهوش صبرکن:مادر خانم بس بهزاد فراهانی:عمو جلال ثریا قاسمی:زن عمو جمیله شیخی:عمه.
پس از باران مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی سعید سلطانی است که در ۳۷ قسمت در سال ۱۳۷۹ از شبکه ۳ سیما پخش شد. ... سعید سلطانی کارگردان این سریال معروفیتش را به‌واسطهٔ این مجموعه بدست آورد. رحیم نوروزی در نقش فرخ (برادر کتایون ریاحی در آن سریال) در سریال حضور یافت و از او به عنوان یک بازیگر جوان و موفق یاد شد.
14 ا کتبر 2013 ... سینما پرس – گروه هفت هنر/ محمود پاک نیت، بازیگر نقش ارباب در سریال «پس از باران» به بیان خاطرات خود از این سریال و همچنین دیدگاه های خود در رابطه با افت کیفیت سریال ها پرداخت.

خوش آمدید

بستن